Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Şişi Masöz Shiatsu Masajı

  • Listed: 17 Ağustos 2019 16:45

Description

Beden dinlenmesi dediğinizde aklınıza gelen ilk şey uzun bir tatil olduğunu biliyoruz ancak bu asla başka bir yöntem olmadığı anlamına gelmez. Tatil de iken Shiatsu Masajı yaptırdığınızda ve şişli masöz tarafından yapılan, Bazen ufak bir dokunuş bile beden dinlenmesi konusunda etkili olacaktır. Bu nedenle de bu işi bilen uzman kişilerin hafif dokunuşları oldukça önemlidir. Masajın insan vücudunda her zaman etkili olduğu bilimsel olarak ta kanıtlanmıştır. Masajın özellikle kasların üzerinde büyük bir etkisi olduğundan yorgunluk ve stres durumunda etkilidir. Yalnızca kaslara değil aynı zamanda iskelet sistemi üzerinde de büyük etkisi vardır.

Günümüz itibariyle yapılan birçok araştırma noktasında uzak doğu masajlarının faydalılığı da tespit edilmiştir. Özellikle de bu masaj terapisini yapan masöz veya masajcılar, masajların içerisinde etkili olanlardan bir tanesi de Shiatsu masajıdır.

 

Shiatsu masajı aynı zamanda psikolojik etkide sağladığı için bu masajdan en çok istifa edenler vücutları dengesizce hareket edenlerdir. Shiatsu masajında denge problemi yaşamanızda şarttır.  Shiatsu masajındaki mantığı sizlere şu şekilde tarif edebiliriz esnetme ve sallama teknikleri kullanılır ve bu sayede bedendeki enerjinin yukarı çıkması amaçlanır.

Ad Reference ID: 2475d2b324083858

  

108 total views, 2 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.