Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Profesyonel Masaj Yapan Masöz Bayanlar

  • Listed: 20 Mayıs 2018 04:08

Description

İstanbul un bir çok ilçesinde masöz hizmeti verilmektedir. Meslek yaşamanızın gerektirdiği ölçüde iş seyahatlerine gittiğiniz başka şehirlerde farklı profesyonel masaj lerin sizlere masaj hizmeti vermesini  isteyebilirsiniz. masöz  bu anlamda sizlere hizmet vermek için üstün bir çaba harcamaktadır.

 

Refleksoloji masajında süre yaklaşık olarak 30 dakikadır. Buradaki mantık ise parmaklar kullanılarak refleks noktalarına denk gelecek basıların uygulanmasıdır. Bu iş özel bir sanattır ve herkes refleksoloji masajı yapamaz. Masaj sayesinde kişide fizyolojik bir değişim süreci başlar ve organların normal fonksiyonlarına dönmesi amaçlanır.

Refleksoloji masajı herkese uygulanabilir ve iyi geldiği de örneklerle görülmüştür.

 

Masözlük konusunda sizi her zaman profesyonel masaj hizmeti sağlayacak masajcılar , profesyonellikleri ile etki yaratmaktadır. Daha önce hiçbir masajcı da göremeyeceğiniz Thai masajı, nuru masajı ve sensual adı verilen bu masajların bu kadınların çoğunda mevcuttur. Elit beyleri bekleyen masöz kadınlar sizlere gerçekten çok iyi gelecek masaj çeşitleri sunmaktadır.

Ad Reference ID: 545b00ca91b0ade

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.