Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Maltepe Masöz Bayan İlanları

  • Listed: 21 Temmuz 2019 12:45

Description

Yoğun bir günün ardından harika bir masaj ile dinlenmek ister misiniz? İş, aile ve hayatın bütün stresini üzerinizden atabilmenin en kolay yolu rahatlatıcı bir maltepe masöz tarafından masajdan geçer. Usta ellere ve dinlendirici müziğe kendinizi verin ve gevşemeye başlayın.

İçimizde o kadar fazla stres birikmiştir ki! Kısa bir ara verip kendimize masaj zaman ayırmak isteriz. İşte bu istediğiniz için en güzel yapabileceğiniz aktivite dinlendirici ve keyif dolu masaj ve spaseansı..

1 saatlik masaj ile rahatlamanın üzerinizde ki bırakacağı etkiyi tarifi etmemiz pek mümkün değil, ama garanti verebiliriz ki bu spa merkezlerinden mutlu ayrılacaksınız.

Masajcı olmak için Masaj kursu, masör ve masöz eğitimleri verilmek üzere geliştirilmiş popüler bir eğitimdir. Masaj, Ortadoğu’da olduğu kadar artık Amerika ve Avrupa’da tedavi amacıyla kullanılan ve çok başarılı sonuçlar alınan ilmi el hareketleridir.

Ülkemizde de aslında çok geniş kapsamlı olarak yapılmakta ve yaptırılmaktadır. Masajın insan vücudunda sayılamayacak kadar çok faydası vardır. Masajı gerekli kılan en önemli nokta ise masajın oluşabilecek çok sayıda rahatsızlığı önleyici özellikte olmasıdır. İnsanın ve vücudun ihtiyacına göre klasik masaj, sırt masajı, masajı, shiatsu masajı, lenf drenaj masajı, thai masajı, spor masajı, aromaterapi masajı, ayurveda masajı, lomi lomi masajı, derin doku masajı, akupresür, tuana masajı ve osteopati gibi birçok masaj çeşidi mevcuttur.

Ad Reference ID: 1665d2afa4691302

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.