Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

İstanbul Masöz Bayanlar Hizmetleri

  • State: California
  • Country: United States
  • Listed: 20 Mayıs 2018 03:19
  • Expires: This ad has expired

Description

Uzak doğu felsefesinde ön plana çıkan durum şudur; insanın beş duyu organı vardır ve bu beş duyu organı sayesinde kendinden başka insanların da genel sağlıklarını koruyabilirler. İstanbul Masöz Bayanlar Olarak Bunu geniş bir şekilde ele alacak olursak aşağıda 5 duyu organlarını sıralayarak konumuza başlayabiliriz.

  1. Dokuma duyusu cilt
  2. Görme duyusu gözler
  3. Duyma duyusu kulak
  4. Lezzet alma duyusu dil
  5. Koku duyusu burun

İşte bu yukarıda belirtmiş olduğumuz beş duyu organımız gerek fiziksel anlamda gerekse zihinsel anlamda oldukça etkilidir.

İstanbul Masöz Bayanlar

Genel sağlığı koruma noktasında ise insanın duyu organları hormonların direk olarak vücutta başka kimsayal fonksiyonları etkilediğinden kaynaklanmaktadır. Eve gelen ve kendi evinde hizmet veren masöz bayanlar, Bu nedenle duyu organlarını doğru olarak kullanan kişiler, karşısındaki insanın vücut fonksiyonlarını doğrudan olumlu ya da olumsuz etkileyebilmektedirler. İnsanın bedeni tamamen bir denge içerisinde olması gerekir bu bütünsel sağlığın bir zorunluluğu ve estetiğin doğasıdır. Aslında bizler insanın vücut yapısının karmaşık olduğunu düşünürüz fakat duyular bu karmaşayı anında çözebilen organlardır. Bir rahatsızlığı bile basit bir dokunuş ve terapi ile deşifre edebiliriz.

Ad Reference ID: 3624e0d2963459d2

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.