Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Butik Masözler İstanbul

  • Listed: 22 Temmuz 2019 12:47

Description

Merhabalar, ilanlarim org sıtesınde bir çok paylaşım yaptık bugün de sizlere butik masöz ler ile ilgili bir paylaşım yapmak istedik. Bir çok internet sitelerinde sonuçlarında bu kelimelerde çıkıyor; Bir takım saçma sapan butik masöz kelimesinde kurulan siteler var ve çok bilmişler tarafından google robotlara kelimeyi kabullendiren kişiler tarafından yaygınlaşan bir kelime, Aslında evde masaj veya evinde hizmet veren masöz kelimesi ile eş değer. Neden butik kelimesini koymuş lar bilemiyorum

Peki aslında gerçek anlamada masaj hizmeti veren bayanlar var mı butik masözler denilince çıkan sitelerde bu yüzden her ne olursa olsun derim ki profesyonel masajcı dan masaj hizmeti alın.

1. AdımNazik masaj hareketleri ile başlayın. Omuzlardan bele ve ardından sırta doğru hareket etmelisiniz. Bu aşamada, omuz bölgesindeki hareketler çok daha yoğun ancak yine de yumuşak olmalıdır.

2. AdımSüreç boyunca tüm avuç içinizi kullanın. Yavaş yavaş hareketlerinizi hızlandırmaya başlayabilirsiniz.

3. AdımMasaj yaptığınız kişi durağan bir yaşam tarzına sahipse omuz bölgesine özel bir ilgi göstermek isteyebilirsiniz. Bu bölgedeki masaj süresini arttırmak yeterli olacaktır. Belirli noktalara nazikçe bastırarak, basınç tekniklerini kullanabilirsiniz.

4. AdımHiçbir durumda omurganın üzerine masaj yapmayın. Bu alanda masaj yaparken, uzun sırt kaslarını boyunca ilerlemelisiniz.

Ad Reference ID: 2945d2afa69d918e

 

166 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.