Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Başakşehir Masöz Akapuntur Hizmeti

  • Listed: 21 Ağustos 2019 16:51

Description

Adına uzak doğu masajları denmesine rağmen bugün salonlarının tamamında neredeyse uygulanan bir yöntemdir.  Son 30 yıla baktığınızda her geçen gün popüleritesi artan bir durumdur Çin masaj ı aslında tam da parmak basıncına dayalı olarak yapılır fakat bizim ülkemizde daha çok Çin masajının başka bir çeşidi olan akupunktur yaygınlaşmıştır.

Başakşehir Masöz Bayan

Aslında uzak doğudan bizim ülkemize gelen masaj tekniklerinin genelinin maksadı vücudumuzu bir enerji deposu haline getirerek bu şekilde bir denge üzerine oturtması hedeflenmektedir. Üstelik Çin masajları sayesinde vücudumuzun savunma dengesi de düzenlenmektedir. 

Aslında eger başakşehir semtinde oturuyorsanız burada hizmet veren kurumlarda çalışan başakşehir masöz tarafından  masaj konusunda mantık şudur diyebiliriz.İnsanların bir yaşam enerjisi vardır ve bu yaşam enerjisinin kendilerine hasta insan vücudunda bir yolu vardır işte bu yola verilen isme ise meridyen denir yani bu meridyenlerin herhangi bir yerinde kopukluk olduğu zaman onun bağlı bulunduğu organ düzgün çalışmayabilir yani akım kesintiye uğradığında otomatikman sorun açığa çıkacaktır. İşte Çin masajı ve akupunktur bu noktaların tamiri için oldukça etkilidir. Bugün akupunktur ve Çin masajını bilen sayısı az bir orandadır diyebiliriz.

 

İnsanın sağlığı için vücudunda bulunan toksinlerin bedeninden dışarı atılması gerekmektedir çünkü vücutta biriken toksinler sağlığınızı tehdit etmektedirler. İşte masaj insanların vücudundaki toksinlerden arınmanın en kolay yöntemidir.

 

Beylerinin çoğunluğu sizleri bu gibi sıkıntılardan kurtaracak düzeydedirler.  Güçlü ve tecrübeli bir masör tarafından uygulanan masaj kaslarınızın gevşemesine neden olacaktır. Masaj özellikle insanın kas yapısını ilk günkü yumuşaklığına döndürdüğü için başarılıdır. Sonuç olarak masajla birlikte bağ dokuları gevşer ve insan bir şekilde rahatlamış olur.  Bu işlemle birlikte vücudunuzdaki yararlı maddeler dolaşıma katkı sağlar ve arınma daha hızlı olacaktır.

Ad Reference ID: 3425d2b339c8c6e0

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.