Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ataşehir Masöz İsveç Masajı

  • Listed: 11 Temmuz 2019 09:04

Description

Amerika’nın en yaygın masaj türü olduğunu öncelikle belirtelim. Zaten yurt dışında masaj yaptırmaya oldukça önem verilmektedir.  Ataşehir Masöz den masajın amacı zihinsel ve fiziksel olarak rahatlama sağlamaktır. Bunun dışında kaslardaki sertleşmelerin rahatlamasını sağlamakta kan dolaşımını arttırmaktadır. Bu masaj tekniğinde masaj yaptıracak olan kişi yatırılır ve üzeri bir havlu ile örtülür. Müşterinin dokunulmasını istemediği yerler dışındaki her yere tamamen vücut masajı uygulanır. Bazı masaj çeşitlerinde sadece bölgesel olarak rahatlama sağlanmaktadır. Fakat İsveç masajında tüm vücuda masaj yapılmaktadır. Masajın daha rahatlatıcı bir etki yaratması ve daha kolay yapılması için aroma kokulu yağlar kullanılmaktadır. Bunlar bitkisel yağlar olduğu için cildinize de oldukça faydalıdır. Yaklaşık bir saat süren bu masajdan sonra oldukça etkili bir rahatlama sağlanarak ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

MASAJ YAPTIRDIKTAN SONRAKİ MUTLULUK

İnsanlar özellikle de yoğun stres altında kaldıklarından dolayı vücutlarında kasılmalar ve etlerinin sertleşmesi buna bağlı olarak da oluşan ağrılardan dolayı masaj yaptırmayı tercih etmektedirler. Vücudunuzda oluşan ağrılardan ağrı kesiciler ya da bir doktor yardımı ile kurtulmak yerine masaj yaptırarak çok daha sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Yurt dışında birçok insan masaj yaptırmayı alışkanlık haline getirmiştir. Ülkemizde de masaj yaptırmak henüz yeni artış göstermiştir. Son zamanlarda birçok masaj salonu açılmıştır. İnsanlar en iyi hangisi diye araştırma yaparak doğru adresi bulmaya çalışmaktadır. Masaj sonrasında almış olduğunuz haz çok yüksek olacaktır. Tüm stresiniz ve ağrılarınız azalacaktır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN ÖNEMİ

Masaj yaptırmanın önemi müşterilerin sorunlarından kurtulduklarını ve rahatladıklarını söylediklerinde ortaya çıkmaktadır. Masaj salonlarının sayısı çok fazla olmasına rağmen bazılarının müşterileri çok daha fazladır. Bunun nedeni de masözlerinin eğitimli olması verilen hizmetin kaliteli olmasıdır. Bazı insanlar temizlik bakımından oldukça titizdir. Ve masaj salonlarının da kesinlikle temizliğe çok önem vermeleri gerekir. Kişiye özel ürünler kullanılmalıdır. Masaj salonlarında memnuniyetin fazla olmasında birçok sebep etkilidir. Ülkemizde masaj salonlarının sayıları arttırılmalı ve kadın erkek herkesin kendine birkaç saat de olsa zaman ayırması gerekir. Müşterilerin bir masaj salonunu tercih etmesi için gerekli tüm şartların sağlanıyor olması gerekir.

Ad Reference ID: 9915d211b545e4f8

 

119 total views, 2 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.