Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Anadolu Yakası Masöz Hizmetleri

  • Listed: 12 Ağustos 2019 18:33

Description

İstanbul ilinde anadolu yakası hizmet veren masöz bayanlar yani masaj cılar 608 saatlik masaj eğitimi aldıkdan sonra yüz masaj hizmeti de veriyorlar tabiki bütün masajcılar değil bu yüz masajı ile de eğitim almış olanlar.

Bayan veya erkeklerin yüzlerinde bazen yaşa bağlı ya da genetik nedenlerden dolayı deformeler meydana gelebilir. Fakat bu deformeler cerrahi müdahale ya da yüz masajı sayesinde geçirilebilir veya ötelenebilir Bunun için izlenecek en doğru yöntem düzenli aralıklarla anadolu yakası masöz tarafından yüze yapılan masajdır.  Yüz masajı işinin ehli kişiler tarafından yapıldığında kalıcı ve olumlu bir etki bırakır aksi takdir de bilinçsizce yapılan bir yüz masajının size hiçbir faydası yoktur. Yüz masajı yaptırmakla yalnızca cildinizi genç tutmakla kalmaz aynı zamanda asabiyete bağlı nedenlerden dolayı oluşan baş ağrısı ve bitkinliğinizi de önlemiş olursunuz. Yani yüz masajı iyi bir rahatlatıcı etkiye sahiptir.

Yüz masajında anahtar kelime parmaklardır çünkü elleriniz ne kadar gevşek olursa hareketlerinizin akışı da o kadar ritmik bir hal kazanır. Bu nedenle başkasına yüz masajı işlemi yapmadan önce kendi yüzünüzde bu uygulamayı denemeniz ya da  MSM farkı ile eğitim alarak bu ayrıcalığınızı ortaya koymalısınız.

Ad Reference ID: 6525d2b2f88de1be

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.